Brygada Pomorska: Paczuszka dla maluszka

Nikt nie mówi, że ostatni dzień roku to tylko czas na imprezę lub jej przygotowywanie. Zanim przywitaliśmy Nowy Rok, jako działacze Brygady Pomorskiej ONR wybraliśmy się z niemałą dostawą do domu samotnej matki w Elblągu, celem przekazania pomocy materialnej, zebranej na terenie jednej z kwidzyńskich parafii w ramach akcji „Paczuszka dla maluszka” organizowanej przez Bractwo Małych Stópek , a której koordynatorem w Kwidzynie był działacz naszej Brygady.

W ramach małego bonusu, jako pomorski ONR do hojnej ofiary kwidzyńskiej społeczności parafialnej, dorzucamy małe słodkie co nieco w postaci słodyczy i przekąsek zarówno dla dużych, jak i mniejszych podopiecznych placówki.
Połączenie obydwu czynników dało pod choinką efekt, który można zobaczyć na załączonych zdjęciach. Dość powiedzieć, że dwa niemałe auta o mały włos potrzebowałyby wsparcia w postaci trzeciego 😉

Środowiska lewackie mogą wmawiać (głównie same sobie) że katolicy i nacjonaliści troszczą się o życie tylko nienarodzone, ale tak jak w każdym innym przypadku, czyny weryfikują wygadywane bzdury.

---

Podobają Ci się nasze inicjatywy? Wesprzyj nas

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij