Pikieta : ,,Nasze granice nasze zasady”

W sobotę 15 czerwca wraz z Autonomicznymi Nacjonalistami, zorganizowaliśmy w Łodzi pikietę pod hasłem „Nasze Granice Nasze Zasady”.

 

Celem akcji było zwrócenie uwagi na trwającą na naszej wschodniej granicy wojnę hybrydową. Oraz wezwanie do podjęcia przez odpowiednie organy Państwa, adekwatnych działań.

Zgromadzenie rozpoczęto od minuty ciszy w celu uczczenia pamięci polskiego żołnierza Mateusza Sitka, poległego podczas obrony granicy.

W swoich przemówieniach przedstawiciele Obozu Narodowo-Radykalnego, Autonomicznych Nacjonalistów i Socjalnej Alternatywy zwracali uwagę na:

  • potrzebę zmiany prawa dotyczącego użycia broni przez służby mundurowe chroniące polskich granic.
  • Poruszono kwestię tego, że inicjatorami ataków na polską granicę są służby specjalne putinowskiej Rosji i białoruskiego reżimu Łukaszenki, będącego satrapą na służbie Kremla.
  • Odniesiono się również w szerszym kontekście do zagrożeń płynących z coraz większej imigracji spoza Europy.
  • Przypomniano, że polscy nacjonaliści już od dawna zwracali uwagę na to, że obcy kulturowo i etnicznie imigranci stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa i porządku publicznego. Jak również na potrzebę powszechnego szkolenia wojskowego i rozwoju obrony cywilnej, aby Polska nie była bezbronna w przypadku rosyjskiej agresji.

Warto wspomnieć, że nasza pikieta spotkała się z bardzo przychylnym nastawieniem ze strony Łodzian. Wielu przechodniów brało rozdawane ulotki i wyrażało poparcie dla prezentowanych przez Nas poglądów.

 

---

Podobają Ci się nasze inicjatywy? Wesprzyj nas

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij