Brygada Zagraniczna: ,,Przeciwko nielegalnej imigracji”

W przeddzień meczu Polski z Holandią tj. 15.06. Na wjazdowym moście do Hamburga. Brygada Zagranica z gościnnym przybyciem koleżeństwa z Oddziału Beneluksu i Brygady Podkarpackiej. Zaprezentowała transparent nt. destabilizującej Polskę i jej bezpieczeństwo sytuacji nielegalnej imigracji. Jaką zalewana jest Polska szczególnie przez nowe Rządy działające bez wątpienia na zachwianie równowagi w naszym kraju.

 

Hasło: „W SEJMIE POLAKÓW OSZUKUJECIE, NIELEGALNYCH IMIGRANTÓW PRZYJMUJECIE” wpisuje się idealnie w retorykę politykierów nowo rządzącej komitywy wierutnych kłamców.

Ludzie otworzą oczy na kogo zagłosowali dopiero wtedy jak sytuacja będzie już na tyle niebezpieczna, że będzie zagrożony sam elektorat owych pajacyków z Wiejskiej…  Jak również niestety ludzie, którzy owej sytuacji próbowali zapobiec oddając głos na inne struktury mogące zatrzymać machinę obco kulturowego najazdu przybyszy z bliskiego wschodu.

Powyższa akcja jest uzupełnieniem manifestacji Obozu N-R oraz Autonomicznych Nacjonalistów w Łodzi w ten sam dzień. Która odbyła się pod hasłem „NASZE GRANICE, NASZE ZASADY”, z którą się w pełni jako emigracyjna Brygada utożsamiamy.

Jako Nacjonaliści dbamy o bezpieczeństwo swoje, naszych Rodzin i Polaków!

 

 

 

 

---

Podobają Ci się nasze inicjatywy? Wesprzyj nas

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij