SZKOLENIE PROOBRONNE

🇵🇱 W ostatni weekend nasi działacze zorganizowali szkolenie proobronne.

 

Szkolenie to miało na celu weryfikację umiejętności oraz było sprawdzianem kondycji fizycznej i hartu ducha.

Mieliśmy również okazję wymienić się doświadczeniem, które zdobywaliśmy przez lata w ramach czynnej służby Ojczyźnie. Na misjach, czy nawet doświadczeń z obecnej wojny na wschodzie.

Podczas tych ćwiczeń mogliśmy także wytyczyć cele rozwoju naszej działalności.

Nacjonaliści już niejednokrotnie udowadniali swoją wartość na polu walki w czasie konfliktów zbrojnych. Cechując się największą zaciekłością, oddaniem sprawie, determinacją i ogromną odwagą.

Chcemy krzewić wśród społeczeństwa postawy proobronne, nie tylko słowem, ale przede wszystkim czynem.

Ojczyzna to nie politykierzy – Ojczyzna to przede wszystkim nasza ziemia, którą dostaliśmy od naszych ojców, nasze matki, kobiety i dzieci, testament naszych przodków i szansa dla pokoleń, które przyjdą po nas.

Warto, aby każdy świadomy obywatel dokładał, nawet niewielką, cegiełkę do obronności kraju chodząc na strzelnicę, ucząc się taktyk, a jeśli pozwala mu na to czas i predyspozycje psychofizyczne, działając w grupach proobronnych, czy WOT.

Si vis pacem para bellum

 

 

Zachęcamy Was do wsparcia naszej zrzutki.

🇵🇱 Wasze wsparcie pozwoli nam rozwijać i profesjonalizować naszą działalność.

Już wkrótce organizujemy kolejne szkolenia, w trakcie którego będziemy zdobywać wiedzę i umiejętności z tematyki ratownictwa medycznego. 👇🏻👇🏻👇🏻 https://zrzutka.pl/yb5ufs#description Każda złotówka ma ogromne znaczenie!

 

---

Podobają Ci się nasze inicjatywy? Wesprzyj nas

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij