Paryż: Marsz ku pamięci Sébastiena Deyzieu

W miniony weekend Brygada Małopolska udała się do Paryża, aby wziąć udział w corocznym marszu ku pamięci Sébastiena Deyzieu i wszystkich innych zamordowanych działaczy nacjonalistycznych.

Po piątkowym zwiedzaniu dowiedzieliśmy się, że władze miasta nie wyraziły pozwolenia na zgromadzenie, więc na drugi dzień spędziliśmy trochę czasu z francuską ekipą Audace Lyon. Wieczorem udaliśmy się na integrację gdzie mieliśmy przyjemność porozmawiać i poznać się z przedstawicielami środowisk nacjonalistycznych z krajów takich jak Francja, Hiszpania, Grecja, Rumunia, Ameryka, Serbia czy Holandia.

W nocy nie zważając na wcześniej nałożony zakaz, około 1000 nacjonalistów wspólnie, ramię w ramię i w blasku pochodni oddało hołd wszystkim poległym nacjonalistom.

Dziękujemy chłopakom z Audace Lyon za gościnę i wszystkim ekipom nacjonalistycznym za wspólnie spędzony czas. Z naszej strony to tyle, do następnego.

EUROPA, MŁODOŚĆ, REWOLUCJA!

---
Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij