Oddział Katowice: Dzień Przyjaźni Polsko – Węgierskiej
23 marca obchodziliśmy piękny dzień Przyjaźni Polsko-Węgierskiej, ważny zarówno dla nas Polaków, jak i naszych Braci Węgrów. Oddział Katowice w tym dniu przeprowadził akcję polegającą na rozklejaniu plakatów. Pojawiły się one w Katowicach i Rybniku. Chcemy uświadamiać mieszkańców Górnego Śląska, że przyjaźń z Węgrami to nie tylko pusty slogan. Jest to historyczne braterstwo łączące nas […]
więcej