Jasna Góra obroniona! Narodowcy zatrzymali dewiantów!

8 lipca br. będzie dniem pamiętnym dla Częstochowy. To właśnie dzisiaj próbowano sprofanować wartości katolickie i patriotyczne. Jako Obóz Narodowo-Radykalny już kilka miesięcy temu wiedzieliśmy o planach środowisk LGBT, których celem było nie tylko zorganizowanie parady równości, ale przede wszystkim przedostanie się na teren Klasztoru i rozwieszenie tęczowych flag.

Owa prowokacja nie doszła do skutku, a Jasna Góra została obroniona przez narodowców z różnych organizacji. Naszym wspólnym celem była obrona tego świętego miejsca przed dewiantami. Na miejscu razem z nami obecni byli działacze Młodzieży Wszechpolskiej, kibice Rakowa, Fundacja Pro Prawo do Życia, Narodowy Myszków, Narodowe Siły Zbrojne, Sokół oraz wiele innych środowisk. Dzięki sporej liczebności mogliśmy podzielić siły i zająć różne pozycje strategiczne wokół Jasnej Góry.

Obóz Narodowo-Radykalny postawił sobie dwa cele, które udało się zrealizować. Pierwszym z nich było wsparcie blokady parady równości, drugim natomiast zabezpieczenie wszystkich wejść i punktów na terenie Jasnej Góry. Udało się nie tylko zakończyć przemarsz tęczowych i rozwiązać paradę, ale również zamknąć drogi dla przemykających się dewiantów, którzy próbowali przedostać się na teren Klasztoru.

Sama parada zgromadziła około 100 osób, wśród nich działaczy partii Razem, SLD czy Demokratycznej RP. Widać, że kilka miesięcy przygotowań i organizowanie wsparcia z całej Polski po prostu się nie udało. Na marszu pojawiło się wiele obraźliwych treści oraz profanacja polskiego godła. Wszystkie sytuacje zostały zgłoszone, a wobec organizatorów będą wyciągnięte konsekwencje prawne. Najważniejsze, że marsz nie dotarł do końca trasy i został rozwiązany.

Następnie po kilku godzinach przerwy, które spędziliśmy na pilnowaniu terenu Klasztoru, środowiska LGBT organizowały pikietę w pobliskim parku. Oczywiście i w tym momencie narodowcy byli na miejscu i obserwowali całe wydarzenie.

Dzisiaj, w Częstochowie, udało się pokazać siłę naszego środowiska i jedność, dzięki której mogliśmy wspólnie przeciwstawić się homopropagandzie. Nigdy Jasna Góra nie będzie miejscem promowania dewiacji i zboczeństw. Naszym obowiązkiem jest i zawsze będzie ochrona naszych wartości i świętych miejsc!

Na zakończenie dnia pomodliliśmy się w intencji naszej Ojczyzny.

Czołem Wielkiej Katolickiej Polsce!

 

---

Podobają Ci się nasze inicjatywy? Wesprzyj nas

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij