Brygada Pomorska: Trójmiejski Marsz w Obronie Dzieci

Dnia 25 maja Brygada Pomorska ONR (w tym Oddział Kwidzyn), stawia się na Trójmiejskim Marszu w Obronie Dzieci, czyli kontrze do marszu równości, który tego dnia miał przejść ulicami Gdańska, na czele z nową prezydent miasta. Obecni również przedstawiciele Niklot, oraz Fundacji Pro – Prawo Do Życia, którzy byli organizatorami marszu.

Warto wspomnieć o wcześniejszym zarejestrowaniu przez „nieznane osoby” prawie 30 zgromadzeń na terenie całego Gdańska, które utrudniły wybór trasy przez organizatorów marszu równości. Nasz marsz z banerami Fundacji Pro – Prawo Do Życia, oraz przekazem naukowym o chorobach szerzących się wśród homoseksualistów puszczanym przez nagłośnienie ruszył głównymi ulicami Gdańska w otoczeniu dużej ilości policji.

W pewnym momencie na zaplanowanej trasie dewiantów stajemy i z modlitwą na ustach blokujemy ulice, czym zmuszamy Marsz Równości do pójścia uliczkami bocznymi. W tym samym momencie inna grupa skupiona wokół państwa Kołakowskich, stawia blokadę bezpośrednio przed „tęczowymi”, jednak szybko zostają siłą usunięci z drogi i otoczeni kordonem policji. Policja „sprawnie” spowalnia nasz dalszy marsz, aby uniknąć zetknięcia się ze sobą dwóch grup.

---

Podobają Ci się nasze inicjatywy? Wesprzyj nas

Udostępnij Tweet Udostępnij Wyślij